Výprodej až-50%
Kusovky
Plastic
PVC
střižený koberec
AKCE_SKOLY

Prodejna Praha 5 bude každou sobotu v červenci zavřená 3.7.2019

Vážení zákazníci, na prodejně Praha 5 bude ve dnech 6., 13., 20. a 27. července (všechny soboty) z provozních důvodů zavřeno. Je možné navštívit prodejny Praha 4 nebo Praha 9. Děkujeme za pochopení.

Prodejna Praha 5 má 31.5. a 1.6. zavřeno

Nová prodejna ve Znojmě 14.6.2019

Vážení zákazníci,

srdečně Vás zveme do nové prodejny ve Znojmě, kterou můžete navštívit na adrese Brněnská 3913/31 od pondělí 17. června 2019! Těšíme se na Vaši návštěvu!

Nová prodejna ve Znojmě

Výprodej až -50% 14.6.2019

Vážení zákazníci, od 15. 6. až do konce července jsme pro Vás připravili velký výprodej až -50%! Můžete vybírat z široké nabídky koberců, vinylu nebo PVC na prodejnách nebo e-shopu! Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme spokojený nákup! Koberce Trend

Výprodej až -50%

Jakou ideální podlahu zvolit? 13.5.2019

Při rekonstrukci bydlení je výběr podlahy jedním z nejdůležitějších prvků. Druh podlahy musíme přizpůsobit typu místnosti a také našim požadavkům a vkusu. Materiál volte v první řadě podle toho, jakou zátěž od dané místnosti očekáváte, a je vždy dobré poradit se s odborníkem, který Vám nejvhodnější materiál doporučí. Podle designérů bychom neměli podlahy v domě překombinovat a do každé místnosti zvolit jinou. Pokud potřebujete prostor opticky zvětšit, použijte do všech místností stejnou podlahovou krytinu ideálně bez přechodových lišt.

 

Jakou ideální podlahu zvolit?
Zvolte stranu: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7

lidi úvod

Seznamte se s námi

Firma Koberce Trend je mezinárodně působící obchodní řetězec, založen roku 1996 a k dnešnímu dni provozuje 63 maloobchodních prodejen. Koberce Trend je největší obchodní řetězec v ČR v sortimentu koberce metráž, kusové koberce, PVC a běhouny, laminátové podlahy, zdravotní matrace, garnýže, podlahové lišty a doplňky.

Provozovatel webu Limex ČR, s.r.o. jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro zlepšování prostředí webových stránek, analytické účely a cílenou reklamu. Podmínky a poučení o zpracování osobních údajů.

Rozumím
x