|

Vzdělávání zaměstnanců

31.8.2014

Vzdělání zaměstnanců v Praze

CZ.2.17/1.1.00/36185
 
Pro pracovníky pražských prodejen a podlaháře byl připraven v horizontu 12 měsíců počínaje zářím 2013 vzdělávací projekt Zvýšení profesních znalostí společnosti LIMEX ČR, s.r.o. Bylo úspěšně podpořeno 12 osob z cílových skupin mladších do 30 let, starších nad 50 a nízkokvalifikovaních. Absolvovali cyklus odborných školení tak, aby zohlednil potřeby zaměstnanců v oblasti vzdělávání a aby vedl k rozšíření jejich kvalifikace a k vyšší adaptabilitě na trhu práce. Na základě vyhodnocení tajného nákupu a závěrečného testu je jim vystaven certifikát o účasti na kurzech. Projekt je zdárně ukončen.

Projekt je spolufinancován z prostředků ESF a státního rozpočtu ČR, prostřednictvím Operačního programu Praha Adaptabilita.

 

evropský sociální fond oppa logo

 

Oznámení o ukončení projektu Vzdělávání pracovníků společnosti Limex ČR, s.r.o.

CZ.1.04/1.1.02/35.01760

 

Dne 12. 12. 2012 ukončila společnost Limex ČR, s.r.o. realizaci projektu financovaného z prostředků Evropského

sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR.

Vzdělávacími aktivitami projektu prošla většina zaměstnanců společnosti od běžných prodejců přes regionální vedoucí až po nejvyšší vedení společnosti. V projektu bylo pamatováno na specifické skupiny zaměstnanců - pracovníci do 25 let, pracovníci nad 50 let - kteří navíc absolvovali kurzy speciálně zaměřené na jejích profesní potřeby.

Projekt má do budoucna pozitivní dopad na celou společnost nejen díky posílení kvalifikace a odbornosti zaměstnanců,ale umožnil společnosti vytvořit strategii rozvoje lidských zdrojů, která umožní lepší přístup k zaměstnancům a efektivnější využívání jejich potenciálu.Projekt byl úspěšně realizován od prosince 2010 do prosince 2012.

Detail projektu: www.esfcr.cz

 

vzdělávání zaměstnanců limex

 

 

 

 

 

lidi úvod

Seznamte se s námi

Firma Koberce Trend je mezinárodně působící obchodní řetězec, založen roku 1996 a k dnešnímu dni provozuje 63 maloobchodních prodejen. Koberce Trend je největší obchodní řetězec v ČR v sortimentu koberce metráž, kusové koberce, PVC a běhouny, laminátové podlahy, zdravotní matrace, garnýže, podlahové lišty a doplňky.

Provozovatel webu Limex ČR, s.r.o. jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro zlepšování prostředí webových stránek, analytické účely a cílenou reklamu. Podmínky a poučení o zpracování osobních údajů.

Rozumím
x